Лаптоп Аcer EX215

16.000,00 ден

Intel® Celeron® Processor N4120 (4M Cache, up to 2.60 GHz)
4 GB DDR4 2400MHz (max 8GB DDR4 2400MHz)
Intel® UHD Graphics 600
(15.6″) IPS LCD ComfyView FullHD
Camera: VGA 0.3mp with single microphone
Ports: HDMI x1, USB 2.0 x2, USB 3.1 Type-A x1, RJ-45 x1
Headphone/Microphone combo port x1

12 Month warranty

Нема на залиха

SKU: AcerEX215 Категории: , Ознаки: ,

Опис

*Сааф Ком Дооел не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.

* Сааф Ком Дооел го задржува правото за промена на цените без претходна најава.

*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Лаптоп Аcer EX215
X