Глувче Logitech MX Master 3 Wireless for Mac

5.450,00 ден

Извлечете повеќе од вашиот Mac со MX Master 3 за Mac – дизајниран да работи беспрекорно на вашиот Mac и iPad. Функциите за следење, лизгање и прилагодување на копчињата се управувани од iPadOS и се предмет на поддршка од апликацијата што се користи Finished in Space Gray, MX Master 3 за Mac е нашата најбрза, најпрецизна и најудобна алатка за дигитални создавачи.

СКРОЛАЈТЕ 1.000 ЛИНИИ ЗА 1 СЕКУНДА
Ние повторно го измисливме тркалото. Целосно новото електромагнетно лизгање MagSpeed™ е доволно прецизно за да застане на вистинскиот детал секој пат и доволно брзо за да лизга 1.000 линии во секунда. О, и речиси е тивко.

SKU: LGTCHMOUSE Категории: , Ознаки: , ,

Опис

24 Месеци гаранција

Глувче Logitech MX Master 3 Wireless for Mac
X