ДЦ адаптер кабел 4.0*1.35*10mm

250,00 ден

Висококвалитетни ДЦ кабли произведени по светски стандарди.

 

SKU: AS02C Категорија Ознаки: ,

Опис

ДЦ Адаптер кабел ASUS и ASUS VIVOBOOK

ДЦ адаптер кабел 4.0*1.35*10mm
X