ДЦ адаптер кабел 3.0*1.1

250,00 ден

Висококвалитетни ДЦ кабли произведени по светски стандарди.

SKU: AC02C Категорија Ознаки: ,

Опис

ДЦ адаптер кабел ACER

ДЦ адаптер кабел 3.0*1.1
X