ДЦ адаптер кабел 4.0*1.7

250,00 ден

Висококвалитетни ДЦ кабли произведени по светски стандарди.

SKU: LN03C Категорија Ознаки: ,

Опис

ДЦ адаптер кабел за LENOVO

ДЦ адаптер кабел 4.0*1.7
X