ДЦ адаптер кабел 4.5*3.0* / плав приклучок

250,00 ден

Висококвалитетни ДЦ кабли произведени по светски стандарди.

SKU: HC03C Категорија Ознаки: ,

Опис

ДЦ адаптер кабел за HP

ДЦ адаптер кабел 4.5*3.0* / плав приклучок
X