ДЦ адаптер кабел 4.8*1.7

250,00 ден

Висококвалитетни ДЦ кабли произведени по светски стандарди.

SKU: HC04C Категорија Ознаки: ,

Опис

ДЦ адаптер кабел за HP

ДЦ адаптер кабел 4.8*1.7
X