ДЦ адаптер кабел 5.5.*2.5

250,00 ден

Висококвалитетни ДЦ кабли произведени по светски стандарди.

SKU: AS01C Категорија Ознаки: ,

Опис

ДЦ адаптер кабел за ASUS – TOSHIBA – MSI – MEDION – LENOVO – VIDEO NADZOR – LED OSVETLUVANJE – DREAMBOX

ДЦ адаптер кабел 5.5.*2.5
X