ДЦ адаптер кабел 5.5*1.7

250,00 ден

Висококвалитетни ДЦ кабли произведени по светски стандарди.

SKU: AC01C Категорија Ознаки: ,

Опис

ДЦ адаптер кабел за ACER – GATEWAY – PACKARDBELL

ДЦ адаптер кабел 5.5*1.7
X