ДЦ адаптер кабел 5.5*3.0

250,00 ден

Висококвалитетни ДЦ кабли произведени по светски стандарди.

SKU: SG01C Категорија Ознаки: ,

Опис

ДЦ адаптер кабел за SAMSUNG

ДЦ адаптер кабел 5.5*3.0
X