ДЦ адаптер кабел 6.5*4.4

250,00 ден

Висококвалитетни ДЦ кабли произведени по светски стандарди.

SKU: SY01C Категорија Ознаки: ,

Опис

ДЦ адаптер кабел за SONY

ДЦ адаптер кабел 6.5*4.4
X