ДЦ адаптер кабел 7.4*5.0

250,00 ден

Висококвалитетни ДЦ кабли произведени по светски стандарди.

SKU: HC01C Категорија Ознаки: ,

Опис

ДЦ адаптер кабел за HP

ДЦ адаптер кабел 7.4*5.0
X