ДЦ адаптер кабел 7.9*5.5

250,00 ден

Висококвалитетни ДЦ кабли произведени по светски стандарди.

SKU: LN01C Категорија Ознаки: ,

Опис

ДЦ адаптер кабел за LENOVO – THINKPAD

ДЦ адаптер кабел 7.9*5.5
X