ДЦ адаптер кабел USB приклучок / Rectangle

250,00 ден

Висококвалитетни ДЦ кабли произведени по светски стандарди.

SKU: LN02C Категорија Ознаки: ,

Опис

ДЦ адаптер кабел за LENOVO

ДЦ адаптер кабел USB приклучок / Rectangle
X