Екран за лаптоп 15.4″ CCFL 30 pin (половен)

2.500,00 ден

Половен екран 3 месеци гаранција.

SKU: 154CCFL30PIN Категорија Ознаки: , , ,

Опис

Екранот пасува на повеќе модели на лаптопи.
За повеќе информации контактирајте не на VIBER или на E-MAIL

Екран за лаптоп 15.4″ CCFL 30 pin (половен)
X