Лаптоп HP 250 G8

Продажба!

25.900,00 ден

15.6″ HP 250 G8 i3-1115G4 /8GB RAM 2666Mhz/256GB SSD M.2 NVMe/FULLHD/Cam+Mic,BT
SKU: HP250G8 Категории: , Ознаки: , , , , ,

Опис

*Сааф Ком Дооел не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.

* Сааф Ком Дооел го задржува правото за промена на цените без претходна најава.

*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Лаптоп HP 250 G8
X