Ласерски принтер XEROX 3020V_BI, WiFi

4.826,00 ден

  • Принтер
  • Резолуција :600×600 dpi(до 1200 x 1200)
  • Брзина на печатење: 20 ppm
  • Брзина на процесот:600 MHz
  • USB 2.0,Wi-Fi b/g/n

12 месеци гаранција.

SKU: XEROX3020 Категорија Ознаки: , , ,

Опис

 

Ласерски принтер XEROX 3020V_BI, WiFi
X