Ласерски принтер Xerox Versalink B405 A4 45ppm

27.100,00 ден

Model   B405/DN
Print speed          up to 47 ppm
Recommended monthly print volume        Up to 15,000 pages
Duty cycle           Up to 150,000 images/month ⓘ
Processor speed 1.05 GHz
Print memory (standard) 2 GB standard
Connectivity       Ethernet 10/100/1000 Base-T, High-speed USB 3.0, NFC Tap-to-Pair (optional: Wi-Fi 802.11n and Wi-Fi Direct with optional Wi-Fi Kit (concurrent wired and wireless connections supported))
Two-sided output             Standard
12 месеци гаранција

Нема на залиха

SKU: XEROXMFP Категорија Ознаки: , , , ,

Опис

*Сааф Ком Дооел не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
* Сааф Ком Дооел го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Ласерски принтер Xerox Versalink B405 A4 45ppm
X