Ласерски принтер XEROX Work Centre 3025 WiFi

8.500,00 ден

  • Мултифункциски (Принтер,Копир,Скенер)
  • Брзина на печатење : 20 ppm
  • Резолуција : 600 x 600 dpi
  • Конекција WiFi802.11 b/g/n
  • Капацитет: Up to 15,000 листови/месечно

12 Месеци гаранција.

SKU: XEROX3025WiFi Категорија Ознаки: , , , ,

Опис

*Сааф Ком Дооел не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.

* Сааф Ком Дооел го задржува правото за промена на цените без претходна најава.

*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Ласерски принтер XEROX Work Centre 3025 WiFi
X