Монитор ASUS 24″ Wide VP247HAE

7.900,00 ден

ASUS 24″ Wide VP247HAE
 Panel Size: Wide Screen 23.6″(59.9cm) 16:9
 True Resolution: 1920×1080 (FHD)
 Display Viewing Area(HxV): 521.28 x 293.22 mm
 Display Surface: Non-glare
 Pixel Pitch: 0.2715mm
 Brightness: 250 cd/m2
 Contrast Ratio: 3000:1
 ASUS Smart Contrast Ratio: 100000000:1
 Viewing Angle: 178(H)/178(V)
 Response Time: 5ms (Gray to Gray)
 I/O Ports: HDMI x 1
 D-Sub x 1

SKU: ASUSMONITOR24 Категории: , Ознаки: , , , ,

Опис

*Сааф Ком Дооел не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
* Сааф Ком Дооел го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Монитор ASUS 24″ Wide VP247HAE
X