Напонски конектор за Toshiba Satellite L550, L750

500,00 ден

SKU: DCJACKTOSHIBA6 Категории: , Ознаки: ,

Опис

*Сааф Ком Дооел не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.

* Сааф Ком Дооел го задржува правото за промена на цените без претходна најава.

*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Напонски конектор за Toshiba Satellite L550, L750
X