Напонски конектор за Toshiba Satellite P500, P500D, P505, P505D

500,00 ден

SKU: DCJACKTOSHIBA7 Категории: , Ознаки: ,

Опис

*Сааф Ком Дооел не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
* Сааф Ком Дооел го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Напонски конектор за Toshiba Satellite P500, P500D, P505, P505D
X