Принтер Xerox Versalink B600 A4 56ppm

34.500,00 ден

Print Speed          Up to 65 pages/minute

Paper Capacity   700 sheets

Automatic Two-Sided Printing      Standard

Network Connectivity     Ethernet 10/100/1000 Base-T, High-speed USB 3.0, Wi-Fi 802.11n and Wi-Fi Direct with optional Wi-Fi Kit (concurrent wired and wireless connections supported), NFC Tap-to-Pair

SKU: B610/DN Категорија Ознака:

Опис

*Сааф Ком Дооел не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
* Сааф Ком Дооел го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Принтер Xerox Versalink B600 A4 56ppm
X