Тастатура за лаптоп Acer 5830T 5755G V3-531

1.500,00 ден

Висококвалитетни тастатури.

SKU: ACERV3 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Тастатураза има 7 дена гаранција и е нова.

Тастатура за лаптоп Acer 5830T 5755G V3-531
X