Тастатура за лаптоп Asus A53 A54 X53

1.500,00 ден

Висококвалитетни тастатури.

SKU: ASUSK53 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Тастатураза има 7 дена гаранција и е нова.

Тастатура за лаптоп Asus A53 A54 X53
X