Тастатура за лаптоп Asus Vivobook X542u

1.500,00 ден

Висококвалитетни тастатури.

SKU: ASUSVIVOX542u Категории: , Ознаки: ,

Опис

Тастатураза има 7 дена гаранција и е нова.

Тастатура за лаптоп Asus Vivobook X542u
X