Тастатура за лаптоп ASUS X540L

1.500,00 ден

Висококвалитетни тастатури.

SKU: ASUSX540L Категории: , Ознаки: ,

Опис

Тастатураза има 7 дена гаранција и е нова.

Тастатура за лаптоп ASUS X540L
X