Тастатура за лаптоп Asus X556

1.500,00 ден

Висококвалитетни тастатури.

SKU: ASUSX556 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Тастатураза има 7 дена гаранција и е нова.

Тастатура за лаптоп Asus X556
X