Тастатура за лаптоп Dell 15-3000

1.500,00 ден

Висококвалитетни тастатури.

SKU: DELL3000 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Тастатурата има 7 дена гаранција и е нова.

Тастатура за лаптоп Dell 15-3000
X