Тастатура за лаптоп DELL 1564

1.500,00 ден

Висококвалитетни тастатури.

SKU: DELL564 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Тастатурата има 7 дена гаранција и е нова.

Тастатура за лаптоп DELL 1564
X