Тастатура за лаптоп Fujitsu Ah530 Ah531

1.500,00 ден

Висококвалитетни тастатури.

SKU: FJAH530 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Тастатурата има 7 дена гаранција и е нова.

Тастатура за лаптоп Fujitsu Ah530 Ah531
X