Тастатура за лаптоп Fujitsu Lifebook AH552

1.500,00 ден

Висококвалитетни тастатури.

SKU: FJAH552 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Тастатурата има 7 дена гаранција и е нова.

Тастатура за лаптоп Fujitsu Lifebook AH552
X