Тастатура за лаптоп HP 15-BS

1.500,00 ден

Висококвалитетни тастатури.

SKU: HP15-BS Категории: , Ознаки: ,

Опис

Тастатурата има 7 дена гаранција и е нова.

Тастатура за лаптоп HP 15-BS
X