Тастатура за лаптоп HP 450 G5

1.500,00 ден

Висококвалитетни тастатури.

SKU: HP450G5 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Тастатурата има 7 дена гаранција и е нова.

Тастатура за лаптоп HP 450 G5
X