Тастатура за лаптоп Hp Compaq 4540S 4540

1.500,00 ден

Висококвалитетни тастатури.

SKU: HP4540S Категории: , Ознаки: ,

Опис

Тастатурата има 7 дена гаранција и е нова.

Тастатура за лаптоп Hp Compaq 4540S 4540
X