Тастатура за лаптоп Hp Cq42 G42

1.500,00 ден

Висококвалитетни тастатури.

SKU: HPCQ42 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Тастатурата има 7 дена гаранција и е нова.

Тастатура за лаптоп Hp Cq42 G42
X