Тастатура за лаптоп HP Elitebook 840 G6

1.500,00 ден

Висококвалитетни тастатури.

SKU: HP840G6 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Тастатурата има 7 дена гаранција и е нова.

Тастатура за лаптоп HP Elitebook 840 G6
X