Тастатура за лаптоп HP Elitebook Folio 9470m

1.500,00 ден

Тастатурата има 7 дена гаранција и е нова.

SKU: HPFolio9470m Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Висококвалитетни тастатури.

Тастатура за лаптоп HP Elitebook Folio 9470m
X