Тастатура за лаптоп HP Omen 15-CE

1.500,00 ден

Висококвалитетни тастатури.

SKU: HPOMEN15-CE Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Тастатурата има 7 дена гаранција и е нова.

Тастатура за лаптоп HP Omen 15-CE
X