Тастатура за лаптоп HP Probook 450 G0 450 G1 455 G1

1.500,00 ден

Висококвалитетни тастатури.

SKU: HP450G1 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Тастатурата има 7 дена гаранција и е нова.

Тастатура за лаптоп HP Probook 450 G0 450 G1 455 G1
X