Тастатура за лаптоп IBM Lenovo E430

2.100,00 ден

Висококвалитетни тастатури.

SKU: KEYBOARDLENOVOTHINKPAD Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Тастатурата има 7 дена гаранција и е нова.

Тастатура за лаптоп IBM Lenovo E430
X