Тастатура за лаптоп IBM Thinkpad Edge E420 E420S E425

2.100,00 ден

Висококвалитетни тастатури.

SKU: KEYBOARDLENOVOTHINKPAD1 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Тастатурата има 7 дена гаранција и е нова.

Тастатура за лаптоп IBM Thinkpad Edge E420 E420S E425
X