Тастатура за лаптоп Lenovo 3000 N100 G530 Y530 N500

1.500,00 ден

Висококвалитетни тастатури.

SKU: KEYBOARDLENOVO2 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Тастатурата има 7 дена гаранција и е нова.

Тастатура за лаптоп Lenovo 3000 N100 G530 Y530 N500
X