Тастатура за лаптоп Lenovo 700-17ISK

1.500,00 ден

Висококвалитетни тастатури.

SKU: KEYBOARDLENOVO1 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Тастатурата има 7 дена гаранција и е нова.

Тастатура за лаптоп Lenovo 700-17ISK
X