Тастатура за лаптоп Lenovo B50 G50

1.500,00 ден

Висококвалитетни тастатури.

SKU: KEYBOARDLENOVO3 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Тастатурата има 7 дена гаранција и е нова.

Тастатура за лаптоп Lenovo B50 G50
X