Тастатура за лаптоп Lenovo G550 G555 B560

1.500,00 ден

Висококвалитетни тастатури.

SKU: KEYBOARDLENOVO5 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Тастатурата има 7 дена гаранција и е нова.

Тастатура за лаптоп Lenovo G550 G555 B560
X