Тастатура за лаптоп Lenovo Ideapad 100-15ibd

1.500,00 ден

Висококвалитетни тастатури.

SKU: KEYBOARDLENOVO7 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Тастатурата има 7 дена гаранција и е нова.

Тастатура за лаптоп Lenovo Ideapad 100-15ibd
X