Тастатура за лаптоп Lenovo IdeaPad 100-15IBY B50-10

1.500,00 ден

Висококвалитетни тастатури.

SKU: KEYBOARDLENOVO8 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Тастатурата има 7 дена гаранција и е нова.

Тастатура за лаптоп Lenovo IdeaPad 100-15IBY B50-10
X