Лаптоп HP 255 G8

Продажба!

20.400,00 ден

CPU: AMD Ryzen 3 3250U @ 3,5 GHz max turbo 2C/4T
RAM: 8 GB (1 x 8 GB) up to 16GB DDR4 (only one slot available, occupied)
SSD: 256 GB
GPU: Radeon™ Graphics up to 1200MHz with 3-cores
Display: 15.6 ” (39,6 cm) 1920 x 1080 FHD IPS, Anti-Glare, 250 cd/m²
Camera: HD
COMMS: Wi-Fi 5 (802.11ac), Gb Ethernet, BT 4.2
Ports: USB 3.2 Gen 1 Type-A x1, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) 
Type-C x1, HDMI x1, Ethernet x1, Combo mic/headphone x1
Battery: 3-cell 41 Wh Li-Ion
Weight: (1,74 kg) approx.
OS: FreeDOS
Other: TPM built-in

Нема на залиха

SKU: HP255G8 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

*Сааф Ком Дооел не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.

* Сааф Ком Дооел го задржува правото за промена на цените без претходна најава.

*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Лаптоп HP 255 G8
X