Монитор ASUS 16inch Wide VT168HR Touch

10.299,00 ден

Touch Screen 10-point multi-touch
Panel Size: Wide Screen 15.6″(39.6cm) 16:9
True Resolution: 1366×768
Refresh Rate (Max) : 60Hz
Touch : Yes (PCAP Touch)
I/O Ports: 1 x HDMI
1 x D-Sub

12 Month warranty

SKU: ASUSTOUCH Категории: , Ознаки: , ,

Опис

*Сааф Ком Дооел не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.

* Сааф Ком Дооел го задржува правото за промена на цените без претходна најава.

*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Монитор ASUS 16inch Wide VT168HR Touch
X